fantv fanradio livescore tabeller spelschema tvmatcher Champions League 08Fotboll CCM Prylhornan
START  Fotboll: SVERIGE | ENGLAND | ITALIEN | SPANIEN | TYSKLAND | EUROPA | VÄRLDEN  Ishockey: SVERIGE | NHL  Bandy: SVERIGE  Övrigt: US SPORTS | FORUM | BETTING
Medlem
Besökare: 4835 | Medlemmar: 185021

Kom ihåg mig

Tabell H-Allsvenskan 2018/2019

Tabell H-Allsvenskan 2018/2019, hemma- och bortastatistik för H-Allsvenskan 2018/2019 lagen.

LagMaVOFGMIMMSP
1AIK523014817211656109
2Västerås52269171551262993
3BIK Karlskoga522312171461351187
4Modo52241018143134986
5Karlskrona 52211021140142-277
6Västervik IK52161719136130676
7Södertälje52191023143151-873
8Björklöven52161422122146-2468
9IK Pantern52161125116159-4365
10Tingsryd52151225116146-3061
11Vita Hästen52101329103147-4448
Uppdaterad: den 8 mars 2019 21:26Fullständig tabell h-allsvenskan
Ma = matcher, V = vinster, O = oavgjorda, F = förluster, GM = gjorda mål, IM = insläppta mål, MS = målskillnad, P = poäng
SENASTE NYHETERNA OM AIK
ANNONS:
ANNONS:
ANNONS:
Svenska Fans
START  Fotboll: SVERIGE | ENGLAND | ITALIEN | SPANIEN | TYSKLAND | EUROPA | VÄRLDEN   Ishockey: SVERIGE | NHL   Bandy: SVERIGE   Övrigt: US Sports | FORUM | BETTING
”Kommer aldrig att glömmas”
”Det är upplagt för Boston”
Bologna och hyllning för cupsegern
Wondolowski slog målrekordet i MLS
Patrik Sjöström förstärker Bajen?
fantv fanradio livescore tabeller spelschema tvmatcher Champions League 08Fotboll CCM Prylhörnan Leovegas Elite prospects
Startsidan  |  Om SvenskaFans.com  |  RSS-feed  |  I mobilen  |  Kontakta redaktionen  |  Annons & marknad  |   Cookies