fantv fanradio livescore tabeller spelschema tvmatcher Champions League 08Fotboll CCM FSport Prylhornan
Besökare: 1740 | Inloggade: 182 | Antal medlemmar: 179235
    START  Fotboll: SVERIGE | ENGLAND | ITALIEN | SPANIEN | TYSKLAND | EUROPA | VÄRLDEN  Ishockey: SVERIGE | NHL  Bandy: SVERIGE  Övrigt: US SPORTS | FORUM | BETTING
    Medlem
    Kom ihåg mig

    Kontakta SvenskaFans


    Christian Arvidson
    christian.arvidson@svenskafans.com
    Telefon: 031 - 761 67 20

    info@svenskafans.com
    » Följ oss på Facebook
    » Följ oss på Twitter
    » Följ oss på Instagram
    En del av Everysport Media Group



    John Cederblad
    john.cederblad@svenskafans.com
    Redaktionschef
    Telefon: 08-559 222 41
    Ort: Bordeaux
    Favoritlag: Bordeaux, AIK
     

    Christian Arvidson
    christian.arvidson@svenskafans.com
    Sajtchef
    Telefon: 031 - 761 67 20
    Ort: Göteborg
    Favoritlag: IFK Göteborg, Lazio
    Twitter: @mr_morran

    Mickael Möller
    mickael.moller@svenskafans.com
    Senior AD
    Telefon: 0708 - 45 51 81
    Ort: Malmö
    Favoritlag: FC St. Pauli
     

    Niclas Viberg
    niclas.viberg@svenskafans.com
    Hockeyredaktör
    Telefon: 0702 - 83 80 22
    Ort: Växjö
    Favoritlag: Philadelphia, Arsenal
    Twitter: @NiclasViberg

    Pernilla Olsson
    pernilla.olsson@svenskafans.com
    Redaktör svensk fotboll
    Telefon: 0707 - 21 72 68
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Hammarby
    Twitter: @pillyol

    Ulf Nilsson
    ulf.nilsson@svenskafans.com
    Redaktör svensk fotboll
    Telefon: 0735- 45 59 08 
    Ort: Lund
    Favoritlag: Malmö FF
    Twitter: @raulolleulf

    Henrik Örtenvik
    henrik.ortenvik@svenskafans.com
    Redaktör engelsk fotboll
    Telefon: 0708 - 96 73 90
    Ort: Luleå
    Favoritlag: Tottenham, Inter, Skellefteå
    Twitter: @ortenvik

    Fredrik Wiberg
    fredrik.wiberg@svenskafans.com
    Redaktör engelsk fotboll, bandy
    Telefon: 0737 - 62 73 17
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Hammarby
    Twitter: @Fredde21

    Johan Stistrup
    johan.stistrup@svenskafans.com
    Redaktör italiensk fotboll
    Telefon: 0703 - 39 37 20 
    Ort: Verona
    Favoritlag: Hellas Verona
    Twitter: @wintherbird

    Jens Kassnert
    jens.kassnert@svenskafans.com
    Redaktör spansk fotboll
    Telefon: 0704 - 96 12 66
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Hammarby, Sevilla
    Twitter: @jenskassnert

    Filip Wollin
    filip.wollin@svenskafans.com
    Redaktör tysk fotboll
    Telefon: 0768 - 26 85 23
    Ort: Hamburg
    Favoritlag: Hamburger SV
    Twitter: @W0llin

    Björn Johnson
    bjorn.johnson@svenskafans.com
    Redaktör FanTV
    Telefon: 0708 - 41 99 21
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Djurgården
    Twitter: @JohnsonBjorn

    Daniel Jakobsson
    daniel.jakobsson@svenskafans.com
    Redaktör 
    Telefon: 0703 - 57 58 33
    Ort: Umeå
    Favoritlag: Liverpool, Deportivo
    Twitter: @dannejakobsson

    Viktor Alner
    viktor.alner@svenskafans.com
    Redaktör HockeyZon
    Telefon: 0704 - 22 24 14
    Ort: Gävle
    Favoritlag: Brynäs IF, Gefle IF
    Twitter: @ViktorAlner


     
    SvenskaFans är en del av Everysport Media Group – www.esmg.se.
    Ansvarig för Sports Media på ESMG är Peter Sibner – peter.sibner@esmg.se.

    Länkar:
    » Om SvenskaFans
    » Annonsera på SvenskaFans [advertising]
    » Cookies





    ANNONS:
    Senaste nytt på SvenskaFans.com
    ANNONS:
    ANNONS:
    Svenska Fans
    START  Fotboll: SVERIGE | ENGLAND | ITALIEN | SPANIEN | TYSKLAND | EUROPA | VÄRLDEN   Ishockey: SVERIGE | NHL   Bandy: SVERIGE   Övrigt: US SPORTS | FORUM | BETTING
    ”Givetvis en hel del Messi”
    Oakland vann viktiga mötet
    Röda Bollens 20-årsjubileum
    Hubocan flyttar till Trabzonspor
    ”Nu är det kris i Brynäs”
    fantv fanradio livescore tabeller spelschema tvmatcher Champions League 08Fotboll CCM FSport Prylhörnan Leovegas
    Startsidan  |  Om SvenskaFans.com  |  RSS-feed  |  I mobilen  |  Kontakta redaktionen  |  Annons & marknad  |   Cookies