fantv fanradio livescore tabeller spelschema tvmatcher VM 2018 08Fotboll CCM allsvenskanfantasy Prylhornan
Besökare: 4650 | Inloggade: 29 | Antal medlemmar: 182078
    START  Fotboll: SILLY SEASON | VM 2018 | SVERIGE | ENGLAND | ITALIEN | SPANIEN | TYSKLAND | EUROPA | VÄRLDEN  Ishockey: SVERIGE | NHL  Bandy: SVERIGE  Övrigt: US | BETTING
    Medlem
    Kom ihåg mig

    Kontakta SvenskaFans


    John Cederblad
    john.cederblad@svenskafans.com
    Telefon: 08 - 559 222 41

    info@svenskafans.com
    » Följ oss på Facebook
    » Följ oss på Twitter
    » Följ oss på Instagram
    En del av Everysport Media Group


    John Cederblad
    john.cederblad@svenskafans.com
    Redaktionschef
    Telefon: 08 - 559 222 41
    Ort: Bordeaux
    Favoritlag: Bordeaux, AIK
     

    Christian Arvidson
    På semester – åter 30/7
    Sajtchef
    Ort: Göteborg
    Favoritlag: IFK Göteborg, Lazio
    Twitter: @mr_morran

    Mickael Möller
    På semester - åter 6/8 
    Senior AD
    Ort: Malmö
    Favoritlag: FC St. Pauli
     

    Niclas Viberg
    niclas.viberg@svenskafans.com
    Hockeyredaktör
    Telefon: 0702 - 83 80 22
    Ort: Växjö
    Favoritlag: Philadelphia, Arsenal
    Twitter: @NiclasViberg

    Pernilla Olsson
    pernilla.olsson@svenskafans.com
    Redaktör svensk fotboll
    Telefon: 0707 - 21 72 68
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Hammarby
    Twitter: @pillyol

    Ulf Nilsson
    ulf.nilsson@svenskafans.com
    Redaktör svensk fotboll
    Telefon: 0735- 45 59 08 
    Ort: Lund
    Favoritlag: Malmö FF
    Twitter: @raulolleulf

    Henrik Örtenvik
    henrik.ortenvik@svenskafans.com
    Redaktör engelsk fotboll
    Telefon: 0708 - 96 73 90
    Ort: Luleå
    Favoritlag: Tottenham, Inter, Skellefteå
    Twitter: @ortenvik

    Fredrik Wiberg
    fredrik.wiberg@svenskafans.com
    Redaktör engelsk fotboll, bandy
    Telefon: 0737 - 62 73 17
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Hammarby
    Twitter: @Fredde21

    Johan Stistrup
    johan.stistrup@svenskafans.com
    Redaktör italiensk fotboll
    Telefon: 0703 - 39 37 20 
    Ort: Verona
    Favoritlag: Hellas Verona
    Twitter: @wintherbird

    Jens Kassnert
    jens.kassnert@svenskafans.com
    Redaktör spansk fotboll
    Telefon: 0704 - 96 12 66
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Hammarby, Sevilla
    Twitter: @jenskassnert

    Filip Wollin
    filip.wollin@svenskafans.com
    Redaktör tysk fotboll
    Telefon: 0768 - 26 85 23
    Ort: Hamburg
    Favoritlag: Hamburger SV
    Twitter: @W0llin

    Björn Johnson
    bjorn.johnson@svenskafans.com
    Redaktör FanTV
    Telefon: 0708 - 41 99 21
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Djurgården
    Twitter: @JohnsonBjorn

    Daniel Jakobsson
    daniel.jakobsson@svenskafans.com
    Redaktör 
    Telefon: 0703 - 57 58 33
    Ort: Umeå
    Favoritlag: Liverpool, Deportivo
    Twitter: @dannejakobsson

    Viktor Alner
    viktor.alner@svenskafans.com
    Redaktör HockeyZon
    Telefon: 0704 - 22 24 14
    Ort: Gävle
    Favoritlag: Brynäs IF, Gefle IF
    Twitter: @ViktorAlner

    David Berg
    david.berg@svenskafans.com
    Redaktör 
    Telefon: 0709 - 44 90 20
    Ort: Göteborg
    Favoritlag: IFK Göteborg, Catania
    Twitter: @_david_berg_

     


     
    SvenskaFans är en del av Everysport Media Group – www.esmg.se.
    Ansvarig för Sports Media på ESMG är Peter Sibner – peter.sibner@esmg.se.

    Länkar:
    » Om SvenskaFans
    » Annonsera på SvenskaFans [advertising]
    » Cookies





    ANNONS:
    Senaste nytt på SvenskaFans.com
    ANNONS:
    ANNONS:
    Svenska Fans
    START  Fotboll: SILLY SEASON | VM 2018 | SVERIGE | ENGLAND | ITALIEN | SPANIEN | TYSKLAND | EUROPA | VÄRLDEN   Ishockey: SVERIGE | NHL   Bandy: SVERIGE   Övrigt: US | BETTING
    Elliot, Ronaldo, Jay Z...
    Elitlicens trots röda siffror
    ”Ett ständigt hot från blålinjen”
    Nyförvärvet klev fram för AIK
    Lebron James till Lakers
    fantv fanradio livescore tabeller spelschema tvmatcher VM 2018 08Fotboll CCM Prylhörnan Leovegas Leovegas
    Startsidan  |  Om SvenskaFans.com  |  RSS-feed  |  I mobilen  |  Kontakta redaktionen  |  Annons & marknad  |   Cookies